Ogłoszenie

Nabór na Administratorów i Moderatorów danych działów jest aktywny. Należy wysłać Wiadomość do MrArek1000, ze znajomością profesji działu, z podstawowymi informacjami i minimalnie dwutygodniowym stażem na forum. Chętnych zapraszam na PW do MrArek1000 lub na e-mail BGACPolska@wp.pl !

#1 2013-07-13 21:54:52

Zabor

Global Admin Forum

Zarejestrowany: 2013-07-13
Posty: 22
Punktów :   

Opinie o Gothic I

Tutaj będziemy zamieszczać nasze opinie na temat pierwszej z serii Gothic, czyli - Gothic I. Czyli co nam się podoba w nim, a także to co się w nim nie podoba .

Więc, ja zamieszczę swoją opinię na temat tej gry.



Kiedy pierwszy raz grałem w Gothic I, kompletnie nie wiedziałem co robić. Zagłębiając się w fabułę tej gry, co raz dalej i dalej byłem bardzo zadowolony tą grą. Grafika? Mnie to nie obchodzi. Jest to gra z 2001 roku, więc naprawdę nie można oczekiwać tutaj wielkich rewelacji. A dla mnie to nie jest najważniejsze. Nie można zaprzeczać, że główną cechą tej gry jest klimat. Jest on w tej grze... fenomenalny! Jak już pisałem - zagłębiałem się w fabułę tej gry. No i autentycznie chciałem zrobić to samo co Główny Bohater - wydostać się z Górniczej Doliny i zniszczyć barierę. Pamiętam, że wtedy najrozsądniejszym dla mnie rozwiązaniem, był plan Magów Wody - którzy za pomocą wielkiego kopca rudy, chcieli wysadzić barierę. Wtedy dołączyłem właśnie do Najemników, którzy ochraniali Magów Wody. Ale w IV rozdziale byłem ZASKOCZONY. Wymordowanie Magów Ognia i zawalenie Starej Kopalni!? To był nagły zwrot w grze. Wtedy byłem... bardzo zaskoczony, ale także WNIEBOWZIĘTY tą grą. To przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dalsze plany mogły się potoczyć zupełnie inaczej. I nie ukrywajmy - dopiero w tym rozdziale poznaliśmy nasz główny cel w grze, którym było Wygnanie Śniącego. Dalej grałem w tą grę ze ślinką cieknąca mi z ust (prawie dosłownie) i chciałem jak najszybciej ją skończyć, aby poznać zakończenie, ale także żeby trwała ciągle bo była, jest i będzie naprawdę WYŚMIENITA.


Podsumowując: Jest to według mnie, NAJLEPSZA gra z tej serii jak dotychczas. Świetny klimat, fabuła, nieoczekiwane zwroty akcji, postacie, dubbing, świat - CHCĘ WIĘCEJ!

Offline

 
BGAC Polska @Logo by Graficzki.pun.pl pro14ab

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vbc.pun.pl www.pokemonindigo.pun.pl www.kpswsm.pun.pl www.ls2008-pl.pun.pl www.poczatkidziejowkolonii.pun.pl